Lymská Borelióza Nakažlivá

zdravotní péče, medicína, zdraví

Rozhodl jsem se, najednou jít do Bostonu, aby se setkal s jedním z autorů, Chris Murray. Hepatitidy C je virus, který postihuje játra a může vést k rakovině jater, cirhóza, selhání jater nebo dokonce smrt. Ale asi 80 procent lidí, kteří se žloutenkou typu C nemají žádné příznaky na prvním místě. Dnes, hepatitidy C, je pravděpodobné, že bude šířit pomocí jehly a stříkačky používané k injekci nelegální drogy.

Zvažte screening, pokud jste stávající nebo bývalý injekční uživatele drog (dokonce i když jste přestali před mnoha lety, nebo použít pouze jednou), pokud jste se narodili mezi lety 1945 a 1965, nebo pokud jste obdrželi krevní transfuzi nebo transplantaci orgánů před červencem 1992. Naštěstí, tam jsou některé nové, velmi účinné léky, které mohou zastavit progresi onemocnění, a dokonce eliminovat potřebu transplantace jater," Doktor říká Wergin.

AD ZONE
Redusugar

Nový výzkumný program, založil Steven Finkbeiner, MD, PhD, a Paul Muchowski, PhD, je v plném proudu. Finkbeiner a Muchowski očekávali léčby nebo vyléčení do roku 2020. I když financovány prostřednictvím různých agentur, není mnoho expozice byla věnována Huntingtonova choroba a mohl ovlivnit průběh výzkumu léčby. Duo má v úmyslu na využití nových lékařských technologií, jako prostředek k prohlubování vědeckého výzkumu na huntingtonovu chorobu gen, přesněji řečeno, nejlepší způsob, jak přistupovat k procesu replikace z trinucleotide CAG s cílem narušit proces (Medical News Today). Tam byl předchozí výzkum hledá do trinucleotide CAG repetic pro konkrétní sekvenci, která by snad mohla vysvětlit mutace, konkrétně G8 (Harper, 2004).

V srpnu 15 Journal of Biological Chemistry, Robert Friedland a kolegové použili tento koncept na amyloid-jako protein nalezený v brambory virus (PVY). Oni injekčně PVY do myší následuje měsíční boostery za čtyři měsíce. Vědci zjistili, že myši vyrábí silné hladiny protilátek, které by mohly připojit k amyloid beta protein a to jak v obou řešení a vzorky tkáně pacientů s Alzheimerovou chorobou.

A i když byly hladiny nižší, myši také vyvinul AD protilátky-li dána injekce PVY-infikovaných potato leaf oproti čištěná PVY.

Farmer ' s lung je typem hypersenzitivní pneumonitida, která je smluvně zemědělcům po vystavení kontaminované seno a obilí. Expozice kontaminovaným senem vytváří zánět v dýchacích cestách a plicních sklípků v důsledku imunologické reakce na antigeny produkované plísní a spór plísní běžně vyskytují ve vlhké seno a obilí. Nejčastější kauzativní mikroorganismy pro zemědělce plic jsou Aspergillus nebo Aktinomycety druhů hub. Jsou to houby, které se daří v seně ve vlhkém prostředí. Farmář plic způsobuje příznaky, jako jsou potíže s dýcháním, chronický kašel, tlak na hrudi a zvýšenou rychlostí dýchání. Farmer ' s lung nakonec vede k fibróze nebo zjizvení plicní tkáně kvůli delší zánět v oblasti, a to může dělat to obtížný dýchat. Bohužel jizvy jsou trvalé, a nemoc je nevratná.

Mezi příznaky patří gingivální fibromatóza, spojené s hypoplazie distálních článků prstů, nehtů kloubu, kloubní hypermobility, a někdy hepatosplenomegalie. Nos a pinnae jsou obvykle velké a špatně vyvinuté, což dává jedinci se syndromem abnormální rysy obličeje.

Mentální retardace může dojít také. Oba muži a ženy jsou stejně postiženy. Gingivální fibromatóza, je obvykle přítomen při narození, nebo se objeví po krátké. Termín Zimmermann-Laband byl vytvořen Carl Jacob Witkop 1971. Zimmerman-Laband syndrom se dědí autosomálně dominantní vzor.
To znamená, že vadný gen se nachází na autosome, a pouze jedna kopie genu je dostatečná způsobit poruchu, při zděděné od rodiče, který má poruchu.